Jste zde

PVA Letňany

Lodní výstava FOR BOAT odložena kvůli koronaviru, měla začít ve pátek!

Kvůli opatření státu k zastavení šíření koronaviru byla odložena výstava lodí na výstavišti PVA v pražských Letňanech For Boat 2020. Měla začít v pátek 13. břena 2020 a trvat měla do neděle. Výstavnictví spadá do oboru, kde existuje riziko, že se sejde více než 100 lidí na jednom místě. Společnost ABF, která provozuje výstaviště v Letňanech proto oznámila, že odkládá výstavy For Caravan, For Boat, For Bikes a celou jarní kolekci výstav, které se týkají bydlení.  O náhradním termínu bude provozovatel informovat. Čti dál.

Rubrika: 

Slapyreport doporučuje: Zajímavá, užitečná a pěkně výpravná výstava karavanů a lodí v PVA Letňany. Končí v neděli 12. března

Tentokrát Slapyreport nemůže říci ani napsat jediné špatné slovo. Výstava For Caravan a For Boat  v Letňanech letos nemá chybu. Vystavovatelé nechávají diváky doslova osahat novinky a úžasný technický pokrok. Karavany i obytné vozy jsou přístupné včetně těch nejluxusnějších. Prezentace lodí je na úrovni. Exponáty lidem cenově přístupné i ty pro bohaté jsou předváděny s vlídností, vkusem a velkou otevřeností, ať jste táta se třemi dětmi nebo postarší dobře oblečený gentleman. Slapyreport doporučuje: Zajděte.

Rubrika: 

Mediastyl film

Slapský pohár 2017

Slapský pohár zůstává i v roce 2017 největším seriálem jachetních fun závodů v zemi. Pořadatelé letos přidali nové závody, a tak jich na Slapském jezeře plachetnice odjedou celkem dvanáct. Většina závodů bude startovat u hotelu Atlantida na Staré Živohošti, dva závody odstartují od Modré loděnice. Protože jachting na Slapském jezeře je kuriozitou sám o sobě, zcela jistě přinese Slapyreport z některého závodu reportáž. Proto zůstaaňte na příjmu!

Blok pro vaši reklamu

 

Převoz lodí přes přehradu

Pod Slapskou přehradouNovou plavební vyhláškou o proplavování komorami na vltavsko-labské vodní cestě vydala Státní plavební správa. Pro vodní motoráře i jachtaře na Slapském jezeře je převoz přes Slapskou přehradu zajišťován dle vyhlášky v pondělí, ve středu, v pátek, v sobotu a v neděli, vždy od 8,00 do 18,00 hodin. To platí od 1. května do 30. září. Jindy se na jezero s pomocí služeb slapské přehrady nelze dostat.

Reklama

<head>

<script type="text/javascript">

    google_ad_client = "ca-pub-3697412370517674";

    google_ad_slot = "6862131146";

    google_ad_width = 336;

    google_ad_height = 280;

</script>

<!-- www.slapyreport.cz -->

<script type="text/javascript"

src="//pagead2.googlesyndication.com/pagead/show_ads.js">

</script><head>

Film Petra Stříbrného a Ireny Válové Borci z Barcelony byl natočen s hvězdami oceánského jachtingu. Je věnován mužům, co na plachetnicích obeplouvají svět.

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer