Jste zde

Boatexpo

Rybářům, jachtařům i motoristům pro radost dodatečně

Kdo se nemohl jít podívat na trojvýstavu pro jachtaře, rybáře a motoristy Boatexpo, Moderní rybář a 4x4, může se s námi dodatečně podívat nyní a zjistit, zda o něco přišel. Atmosféru výstavy pro Slapyreport věrně na fotografiích zachytil Petr Stříbrný z www.mediastyl.cz. Hned na úvodní fotografii mu hezky zapózovala posádka slavné lodi La Grace, která tímto všechny zdraví! A jdeme dál. Když na ryby, tak jedině Land-Roverem.

Rubrika: 

Výstava lodí v Praze straší svobodou a luxusem


Je to nějaká zákonitost, hovoří-li se České republice o lodích, začnou mnozí užívat výrazy jako luxus, luxusní jachty. Přestože loď je v první řadě dopravní prostředek a místo pro život, v Čechách a v Řecku jakoby to neplatilo. V Čechách se znovu a znovu slogany připomíná "topolánkovský jachting", zatímco v Řecku, kolébce lodí, chtějí v rámci výběru daní rovnou jako luxus zdanit lodě a děti. Čerstvou připomínku nedosažitelného zbohatlického "luxusu" v Čechách nalezneme na webu dnes zahájené výstavy Boatexpo na pražském Výstavišti. Koná se totiž pod heslem "Zažijte pocit svobody a luxusu". Slapyreport se nenechal vyděsit k smrti a na výstavu se vydá.

Rubrika: 

Mediastyl film

Slapský pohár 2017

Slapský pohár zůstává i v roce 2017 největším seriálem jachetních fun závodů v zemi. Pořadatelé letos přidali nové závody, a tak jich na Slapském jezeře plachetnice odjedou celkem dvanáct. Většina závodů bude startovat u hotelu Atlantida na Staré Živohošti, dva závody odstartují od Modré loděnice. Protože jachting na Slapském jezeře je kuriozitou sám o sobě, zcela jistě přinese Slapyreport z některého závodu reportáž. Proto zůstaaňte na příjmu!

Blok pro vaši reklamu

 

Převoz lodí přes přehradu

Pod Slapskou přehradouNovou plavební vyhláškou o proplavování komorami na vltavsko-labské vodní cestě vydala Státní plavební správa. Pro vodní motoráře i jachtaře na Slapském jezeře je převoz přes Slapskou přehradu zajišťován dle vyhlášky v pondělí, ve středu, v pátek, v sobotu a v neděli, vždy od 8,00 do 18,00 hodin. To platí od 1. května do 30. září. Jindy se na jezero s pomocí služeb slapské přehrady nelze dostat.

Reklama

<head>

<script type="text/javascript">

    google_ad_client = "ca-pub-3697412370517674";

    google_ad_slot = "6862131146";

    google_ad_width = 336;

    google_ad_height = 280;

</script>

<!-- www.slapyreport.cz -->

<script type="text/javascript"

src="//pagead2.googlesyndication.com/pagead/show_ads.js">

</script><head>

Film Petra Stříbrného a Ireny Válové Borci z Barcelony byl natočen s hvězdami oceánského jachtingu. Je věnován mužům, co na plachetnicích obeplouvají svět.

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer