Jste zde

Doprava

Dopravní info

Silnice hrůzy II/102 na Slapy: Slapský kopec bude úplně uzavřen!

Jediná přímá a nejpoužívanější přístupová silnice z Prahy na Slapy, silnice II/102 podél Vltavy přes Měchenice, Davli, Štěchovice a nahoru slapským kopcem až na Slapy a k jezeru bude celé léto uzavřena. Uzavírka slapského kopce potrvá od 1. července 2020 do 31. srpna 2020. Neštěstí nechodí nikdy samo, nýbrž ve dvojici, v tomto případě ovšem v pětistupu. Po celý rok potrvají opravy silnice hrůzy II/102 a budou se spolu se semafory posouvat od Strnad až za Davli. To se bude dít nyní v březnu, v dubnu i v červnu a situace vyvrcholí úplným odříznutím Slap od přímého dosahu uzavřením slapského kopce od 1. července na celé dva měsíce. Čti dál.

Rubrika: 

Slapyreport hlásí po vzoru České televize místa, kde čekají benga

Přestože Slapyreport považuje za pokleslost hlášení České televize, kde na řidiče po cestě na jejich zahraniční dovolenou číhají benga, rozhodl se po vzoru ze zákona občany placené televize také takový seznam vytvořit. Přinášíme proto seznam míst, kde stává dopravní policie na cestě na domácí dovolenou na Slapy. Našim stálým čtenářům i policistům se rovnou omlouváme. 

Rubrika: 

Peklo na silnici 102 na Slapy bude trvat do konce roku 2015

Peklo na jediné přímé silnici na Slapy bude trvat do konce letošního roku, potvrdil nám Krajský úřed středočeského kraje. Až skončí sanace skal u Vraného, začne další etapa. Jak se v současnosti "jezdí" na Slapy, vidíte na fotografii z minulého víkendu. Titulní obrázek je z cesty ze Slap, zatímco obrázek v článku je z cesty na Slapy. Poprvé jsme hlasitě o peklu jménem silnice II/102 psali zde.

Rubrika: 

Silnice 102 z Prahy na Slapy ze změnila v peklo.

Z Prahy ke Slapskému jezeru se jede průměrnou rychlostí 30 km/hodinu a kolona vozů stojí už od Zbraslavi. Ujet 40 kilometrů dlouhou trasu po hlavní přístupové silnici k jezeru trvá na dvojku dvě hodiny. Silnice II/102 se změnila v peklo. Pokud neplánujete detailní prohlídku pangejtů podél cesty, nejezděte tam. 

Rubrika: 

Nehoda za Davlí směrem na Štěchovice!

Rubrika: 

Parník na slavné lince Slapy - Solenice (Orlík) už nejezdí

Rubrika: 

Silnice na Slapy II/102 Zbraslav-Měchenice-Davle-Štěchovice otevřena!

Silnice II/102 vedoucí na Slapy podél Vltavy ze Zbraslavi přes Měchenice, Davli a Štěchovice byla dnes ráno skutečně zprovozněna. Zprovoznění potvrzují weby jednotlivých obcí i mapa pražských uzavírek TSK. Mapa celostátních uzavírek TSK ovšem stále vede silnici 102 jako uzavřenou. Takže ještě jednou: silnice 102 je otevřena. Nutno počítat s malými dopravními omezeními vzhledem k poškození povodněmi.

Rubrika: 

Silnice na Slapy II/102 Zbraslav - Davle zítra otevírá. Nebo taky ne.

Rubrika: 

Slapy on-line počasí a policie

Aktuální teplota v Praze 24 stupňů, teplota povrchu vozovky na výjezdu z Prahy Strakonická 37 stupňů, aktuální teplota Slapy u jezera 25 stupňů.


V posledních dnech po jediné přístupové cestě na Slapy na silnici 102 stává policie a měří rychlost, a to střídavě:

Rubrika: 

Stránky

Mediastyl film

Slapský pohár 2017

Slapský pohár zůstává i v roce 2017 největším seriálem jachetních fun závodů v zemi. Pořadatelé letos přidali nové závody, a tak jich na Slapském jezeře plachetnice odjedou celkem dvanáct. Většina závodů bude startovat u hotelu Atlantida na Staré Živohošti, dva závody odstartují od Modré loděnice. Protože jachting na Slapském jezeře je kuriozitou sám o sobě, zcela jistě přinese Slapyreport z některého závodu reportáž. Proto zůstaaňte na příjmu!

Blok pro vaši reklamu

 

Převoz lodí přes přehradu

Pod Slapskou přehradouNovou plavební vyhláškou o proplavování komorami na vltavsko-labské vodní cestě vydala Státní plavební správa. Pro vodní motoráře i jachtaře na Slapském jezeře je převoz přes Slapskou přehradu zajišťován dle vyhlášky v pondělí, ve středu, v pátek, v sobotu a v neděli, vždy od 8,00 do 18,00 hodin. To platí od 1. května do 30. září. Jindy se na jezero s pomocí služeb slapské přehrady nelze dostat.

Reklama

<head>

<script type="text/javascript">

    google_ad_client = "ca-pub-3697412370517674";

    google_ad_slot = "6862131146";

    google_ad_width = 336;

    google_ad_height = 280;

</script>

<!-- www.slapyreport.cz -->

<script type="text/javascript"

src="//pagead2.googlesyndication.com/pagead/show_ads.js">

</script><head>

Film Petra Stříbrného a Ireny Válové Borci z Barcelony byl natočen s hvězdami oceánského jachtingu. Je věnován mužům, co na plachetnicích obeplouvají svět.

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer