Jste zde

Znovu Lodě na vodě. Vystavovatelé prý měli strach mluvit.

Desítky vulgárních a bláznivých vzkazů obdržel Slapyreport za názor, že výstava Lodě na vodě byla Matějskou poutí, kde byla hlavní atrakce dvouhlavé tele. Původní článek pod názvem Skandální a pokrytecká výstava Lodě na vodě, který sám vyvolal skandál je zde. Respektovaný jachtařský magazín o lidích Yacht tento týden vydal recenzi Evy Skořepové, která označuje výstavu za - Matějskou pouť. V článku je ovšem jedna pozoruhodná informace: vystavovatelé prý měli strach hodnotit výstavu veřejně. Slapyreport se proto ptá, zda dotyční vystavovatelé měli strach, že jim příště nebude umožněno vyhodit desítky tisíc oknem za účast na výstavě? Nebo je snad pořadatelem výstavy sama mafie a vystavovatelé se účastnit musí? Nebo je to obyčejná česká zbabělost - nic neříct, nikoho si nerozházet, na nic raději nemít názor? To je ovšem chování malých dětí a už těm se vždy říkávalo, že kdo se bojí nesmí do lesa. My dodáváme - a už vůbec ne na vodu.

Mediastyl film

Slapský pohár 2017

Slapský pohár zůstává i v roce 2017 největším seriálem jachetních fun závodů v zemi. Pořadatelé letos přidali nové závody, a tak jich na Slapském jezeře plachetnice odjedou celkem dvanáct. Většina závodů bude startovat u hotelu Atlantida na Staré Živohošti, dva závody odstartují od Modré loděnice. Protože jachting na Slapském jezeře je kuriozitou sám o sobě, zcela jistě přinese Slapyreport z některého závodu reportáž. Proto zůstaaňte na příjmu!

Blok pro vaši reklamu

 

Převoz lodí přes přehradu

Pod Slapskou přehradouNovou plavební vyhláškou o proplavování komorami na vltavsko-labské vodní cestě vydala Státní plavební správa. Pro vodní motoráře i jachtaře na Slapském jezeře je převoz přes Slapskou přehradu zajišťován dle vyhlášky v pondělí, ve středu, v pátek, v sobotu a v neděli, vždy od 8,00 do 18,00 hodin. To platí od 1. května do 30. září. Jindy se na jezero s pomocí služeb slapské přehrady nelze dostat.

Reklama

<head>

<script type="text/javascript">

    google_ad_client = "ca-pub-3697412370517674";

    google_ad_slot = "6862131146";

    google_ad_width = 336;

    google_ad_height = 280;

</script>

<!-- www.slapyreport.cz -->

<script type="text/javascript"

src="//pagead2.googlesyndication.com/pagead/show_ads.js">

</script><head>

Film Petra Stříbrného a Ireny Válové Borci z Barcelony byl natočen s hvězdami oceánského jachtingu. Je věnován mužům, co na plachetnicích obeplouvají svět.

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer