Jste zde

Video exkluzivně: Boj o Živohošťský most

Slapyreport má oči a uši všude - i pod mostem. Proto může jako jediné médium přinést exkluzivní komentované záběry z mostu i z pod mostu, pod kterým právě projíždí regata. Boj o Živohošťský most se odehrál během závodu Slapská 24 ze soboty 3. srpna na 4. srpna 2013. O nejkrásnějším, ale také nejtěžším a nejdelším závodě na Slapském jezeře jsme psali zde,  jaké drama se v noci odehrálo a že v závodě nakonec pokračovaly za bouře a vichřice jen dvě lodě, jsme psali zde. Přestože se k uším Slapyreportu donesly další podrobnosti, byly natolik strašlivé, že jsme se je z ohledu k našim citlivým čtenářům rozhodli neuvádět.

Mediastyl film

Slapský pohár 2017

Slapský pohár zůstává i v roce 2017 největším seriálem jachetních fun závodů v zemi. Pořadatelé letos přidali nové závody, a tak jich na Slapském jezeře plachetnice odjedou celkem dvanáct. Většina závodů bude startovat u hotelu Atlantida na Staré Živohošti, dva závody odstartují od Modré loděnice. Protože jachting na Slapském jezeře je kuriozitou sám o sobě, zcela jistě přinese Slapyreport z některého závodu reportáž. Proto zůstaaňte na příjmu!

Blok pro vaši reklamu

 

Převoz lodí přes přehradu

Pod Slapskou přehradouNovou plavební vyhláškou o proplavování komorami na vltavsko-labské vodní cestě vydala Státní plavební správa. Pro vodní motoráře i jachtaře na Slapském jezeře je převoz přes Slapskou přehradu zajišťován dle vyhlášky v pondělí, ve středu, v pátek, v sobotu a v neděli, vždy od 8,00 do 18,00 hodin. To platí od 1. května do 30. září. Jindy se na jezero s pomocí služeb slapské přehrady nelze dostat.

Reklama

<head>

<script type="text/javascript">

    google_ad_client = "ca-pub-3697412370517674";

    google_ad_slot = "6862131146";

    google_ad_width = 336;

    google_ad_height = 280;

</script>

<!-- www.slapyreport.cz -->

<script type="text/javascript"

src="//pagead2.googlesyndication.com/pagead/show_ads.js">

</script><head>

Film Petra Stříbrného a Ireny Válové Borci z Barcelony byl natočen s hvězdami oceánského jachtingu. Je věnován mužům, co na plachetnicích obeplouvají svět.

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer