Jste zde

Štěchovice právě teď, podivný adventní příběh

Právě teď vánoční strom svítící do dálky na vršku před kostelem sv. Jana Nepomuckého uvidí ten, kdo touto dobou projíždí Štěchovicemi. My jsme ho viděli několikrát, protože jsme se museli do Štěchovic z podivných důvodů nyní za tmy vrátit. Když byl o páté odpoledne rozsvícen, zela nad Štěchovicemi v obloze mezi oblačností na východě a na západě modrá díra a v dálce jakoby visela hvězda. Možná nás mělo napadnout, že se to neděje jen tak a dávali bychom lepší pozor.


Vše nakonec dobře dopadlo. Všechny osobní doklady, peníze, karty, mobil, brýle jsme za svitu reflektorů auta v noci nalezli na louce pod tímto rozsvíceným stromem, kde jsme je v podvečer ztratili, aniž bychom o tom věděli. Podivný adventní příběh.

Rubrika: 

Mediastyl film

Slapský pohár 2017

Slapský pohár zůstává i v roce 2017 největším seriálem jachetních fun závodů v zemi. Pořadatelé letos přidali nové závody, a tak jich na Slapském jezeře plachetnice odjedou celkem dvanáct. Většina závodů bude startovat u hotelu Atlantida na Staré Živohošti, dva závody odstartují od Modré loděnice. Protože jachting na Slapském jezeře je kuriozitou sám o sobě, zcela jistě přinese Slapyreport z některého závodu reportáž. Proto zůstaaňte na příjmu!

Blok pro vaši reklamu

 

Převoz lodí přes přehradu

Pod Slapskou přehradouNovou plavební vyhláškou o proplavování komorami na vltavsko-labské vodní cestě vydala Státní plavební správa. Pro vodní motoráře i jachtaře na Slapském jezeře je převoz přes Slapskou přehradu zajišťován dle vyhlášky v pondělí, ve středu, v pátek, v sobotu a v neděli, vždy od 8,00 do 18,00 hodin. To platí od 1. května do 30. září. Jindy se na jezero s pomocí služeb slapské přehrady nelze dostat.

Reklama

<head>

<script type="text/javascript">

    google_ad_client = "ca-pub-3697412370517674";

    google_ad_slot = "6862131146";

    google_ad_width = 336;

    google_ad_height = 280;

</script>

<!-- www.slapyreport.cz -->

<script type="text/javascript"

src="//pagead2.googlesyndication.com/pagead/show_ads.js">

</script><head>

Film Petra Stříbrného a Ireny Válové Borci z Barcelony byl natočen s hvězdami oceánského jachtingu. Je věnován mužům, co na plachetnicích obeplouvají svět.

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer