Jste zde

Slapyreport se vrací se 40,4 °C Petra Váni

Jestliže vysílání Slapyreportu zahájil letos v březnu sochař Petr Váňa prostřednictvím sochy sv. Jana Nepomuckého s andělem ukládané 40 m pod hladinu Slapského jezera, bude to opět Petr Váňa, který symbolicky ukončí sezónu. O unikátu pod hladinou jezera jsme psali zde a zde v článku Tajemné Slapy zvítězily.
Tentokrát se Slapyreport za Petrem Váňou vydal na spřátelenou vodu, do Dobřichovic na Berounce na vskutku mimořádnou akci. Zbystřit by měli milovníci dobrých soch, humoru, Aperolu a politických školení, které v závěru filmu Slapyreport uděluje.
A kde Slapyreport tak dlouho poletoval? Co dělal, že se nehlásil? No přece, byla volební kampaň a autoři Slapyreportu měli hodně politické práce. Pro koho? S kým? Slapyreport ani nenaznačí. Snad jen to, že Slapyreport je a zůstane svobodným.

Mediastyl film

Slapský pohár 2017

Slapský pohár zůstává i v roce 2017 největším seriálem jachetních fun závodů v zemi. Pořadatelé letos přidali nové závody, a tak jich na Slapském jezeře plachetnice odjedou celkem dvanáct. Většina závodů bude startovat u hotelu Atlantida na Staré Živohošti, dva závody odstartují od Modré loděnice. Protože jachting na Slapském jezeře je kuriozitou sám o sobě, zcela jistě přinese Slapyreport z některého závodu reportáž. Proto zůstaaňte na příjmu!

Blok pro vaši reklamu

 

Převoz lodí přes přehradu

Pod Slapskou přehradouNovou plavební vyhláškou o proplavování komorami na vltavsko-labské vodní cestě vydala Státní plavební správa. Pro vodní motoráře i jachtaře na Slapském jezeře je převoz přes Slapskou přehradu zajišťován dle vyhlášky v pondělí, ve středu, v pátek, v sobotu a v neděli, vždy od 8,00 do 18,00 hodin. To platí od 1. května do 30. září. Jindy se na jezero s pomocí služeb slapské přehrady nelze dostat.

Reklama

<head>

<script type="text/javascript">

    google_ad_client = "ca-pub-3697412370517674";

    google_ad_slot = "6862131146";

    google_ad_width = 336;

    google_ad_height = 280;

</script>

<!-- www.slapyreport.cz -->

<script type="text/javascript"

src="//pagead2.googlesyndication.com/pagead/show_ads.js">

</script><head>

Film Petra Stříbrného a Ireny Válové Borci z Barcelony byl natočen s hvězdami oceánského jachtingu. Je věnován mužům, co na plachetnicích obeplouvají svět.

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer