Jste zde

Pozor na plážové inženýrství, na Praze - západ je nejvíce pohlavních nemocí

Slapské jezero bylo vždy správným rejdištěm plážových inženýrů, kteří se sem stahovali v letních dnech, jako jsou ty dnešní. V kempech, hotelech, na plážích či hřištích se začaly pořádat párty a koncerty, kam míří i méně rozumní a naivní, které plážový inženýr/inženýrka samozřejmě rychle odhalí a začne pracovat. Plážový inženýr ovšem nepracuje na svých plánech jen v noci, nýbrž i během dne, kdy si připravuje půdu - předstíráním bohatství, důležitosti, společenskou obratností a přitažlivostí, přičemž cíl je vždy jen jeden. Mnohý romantik, který je přesvědčen, že prožívá svoji životní letní lásku pak ve skutečnosti musí posléze navštívit lékaře. Nejvíce pohlavních nemocí ve Středních Čechách se loni vyskytovalo na Praze - západ a Slapské jezero je právě tam. Zde je zpráva hygienika.

Rubrika: 

Mediastyl film

Slapský pohár 2017

Slapský pohár zůstává i v roce 2017 největším seriálem jachetních fun závodů v zemi. Pořadatelé letos přidali nové závody, a tak jich na Slapském jezeře plachetnice odjedou celkem dvanáct. Většina závodů bude startovat u hotelu Atlantida na Staré Živohošti, dva závody odstartují od Modré loděnice. Protože jachting na Slapském jezeře je kuriozitou sám o sobě, zcela jistě přinese Slapyreport z některého závodu reportáž. Proto zůstaaňte na příjmu!

Blok pro vaši reklamu

 

Převoz lodí přes přehradu

Pod Slapskou přehradouNovou plavební vyhláškou o proplavování komorami na vltavsko-labské vodní cestě vydala Státní plavební správa. Pro vodní motoráře i jachtaře na Slapském jezeře je převoz přes Slapskou přehradu zajišťován dle vyhlášky v pondělí, ve středu, v pátek, v sobotu a v neděli, vždy od 8,00 do 18,00 hodin. To platí od 1. května do 30. září. Jindy se na jezero s pomocí služeb slapské přehrady nelze dostat.

Reklama

<head>

<script type="text/javascript">

    google_ad_client = "ca-pub-3697412370517674";

    google_ad_slot = "6862131146";

    google_ad_width = 336;

    google_ad_height = 280;

</script>

<!-- www.slapyreport.cz -->

<script type="text/javascript"

src="//pagead2.googlesyndication.com/pagead/show_ads.js">

</script><head>

Film Petra Stříbrného a Ireny Válové Borci z Barcelony byl natočen s hvězdami oceánského jachtingu. Je věnován mužům, co na plachetnicích obeplouvají svět.

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer