Jste zde

Lodní výstava FOR BOAT odložena kvůli koronaviru, měla začít ve pátek!

Kvůli opatření státu k zastavení šíření koronaviru byla odložena výstava lodí na výstavišti PVA v pražských Letňanech For Boat 2020. Měla začít v pátek 13. břena 2020 a trvat měla do neděle. Výstavnictví spadá do oboru, kde existuje riziko, že se sejde více než 100 lidí na jednom místě. Společnost ABF, která provozuje výstaviště v Letňanech proto oznámila, že odkládá výstavy For Caravan, For Boat, For Bikes a celou jarní kolekci výstav, které se týkají bydlení.  O náhradním termínu bude provozovatel informovat. Čti dál.

Už nyní se ukazuje, že vážná situace v souvislosti s rizikem šíření koronaviru v České republice bude mít více dopadů, než jen ty, které jmenují v televizi. Například zrušení všech oborových i hobby výstav. Podle tiskové zprávy se pořadatelé snaží jachtařkou a lodní akci, kterou navštěvují milovníci lodí kvůli novinkám, ale také zájemci o koupi lodě, odložit, nikoli úplně zrušit. Slapyreport výstavu navštívil v roce 2017, jak ukazuje úvodní fotka Petra Stříbrného, a letos se na ni po třech letech znovu chystal.

"Nastalou situaci sledujeme a postupujeme podle aktuálních doporučení Hygienické stanice hlavního města Prahy a Ministerstva zdravotnictví ČR. Jakmile pominou zdravotně-bezpečnostní rizika a pořádání hromadných akcí bude opět umožněno, budou návštěvníci včas informováni o náhradním termínu konání výstav a veletrhů na www.pvaexpo.cz nebo na sociálních sítích.," uvádí pořadatel v tiskové zprávě. Celá zpráva a další organizační informace jsou k dispozici zde. Současně je zrušen předprodej na další výstavy. 

K vracení vstupného se ve zprávě uvádí: "Návštěvníkům, kteří si již vstupenky na veletrhy a jiné akce zakoupili v předprodeji, bude vrácena peněžní částka v plné výši převodem na účet. "

(ire), foto: Petr Stříbrný

Rubrika: 

Mediastyl film

Slapský pohár 2017

Slapský pohár zůstává i v roce 2017 největším seriálem jachetních fun závodů v zemi. Pořadatelé letos přidali nové závody, a tak jich na Slapském jezeře plachetnice odjedou celkem dvanáct. Většina závodů bude startovat u hotelu Atlantida na Staré Živohošti, dva závody odstartují od Modré loděnice. Protože jachting na Slapském jezeře je kuriozitou sám o sobě, zcela jistě přinese Slapyreport z některého závodu reportáž. Proto zůstaaňte na příjmu!

Blok pro vaši reklamu

 

Převoz lodí přes přehradu

Pod Slapskou přehradouNovou plavební vyhláškou o proplavování komorami na vltavsko-labské vodní cestě vydala Státní plavební správa. Pro vodní motoráře i jachtaře na Slapském jezeře je převoz přes Slapskou přehradu zajišťován dle vyhlášky v pondělí, ve středu, v pátek, v sobotu a v neděli, vždy od 8,00 do 18,00 hodin. To platí od 1. května do 30. září. Jindy se na jezero s pomocí služeb slapské přehrady nelze dostat.

Reklama

<head>

<script type="text/javascript">

    google_ad_client = "ca-pub-3697412370517674";

    google_ad_slot = "6862131146";

    google_ad_width = 336;

    google_ad_height = 280;

</script>

<!-- www.slapyreport.cz -->

<script type="text/javascript"

src="//pagead2.googlesyndication.com/pagead/show_ads.js">

</script><head>

Film Petra Stříbrného a Ireny Válové Borci z Barcelony byl natočen s hvězdami oceánského jachtingu. Je věnován mužům, co na plachetnicích obeplouvají svět.

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer