Jste zde

Jachtaři! Další luxusní akce: jachetní závod o pohár Atlantidy

Další luxusní akce na Slapském jezeře se uskuteční tuto sobotu 20. června 2015. Jachetní závod O pohár Atlantidy se pojede v rámci seriálu FUN regat Slapský pohár. Start je v sobotu ve 13,00 hodin na Staré Živohošti. Pohár Atlantidy není pohár zmizelé země, nýbrž hotelu Atlantida. Vidět budou SUPER OPEN závodní jachty. 

Na Slapském jezeře začalo závodit tolik super rychlých plachetnic, že organizátoři Slapského poháru pro ně museli přidat další, šestou kategorii. Kromě klasických lodí, jak je mnozí znají nebo si je představují, dnes na Slapech závodí nejmodernější open jachty postavené, vybavené a otaklované posledními technologiemi. Jestliže před lety udivily diváky závodů jachty kategorie RACER, poté přidaná kategorie OPEN, tak plachetnice SUPER OPEN diváka přibíjí k zemi nebo aspoň k vozovce na Živohošťském mostu, odkud je obvykle vynikající výhled na závod.

Porada kapitánů je ve vlídných 11,30 dopoledne a po skončení závodu následuje zábava a kapela. 

-ire-

 

Rubrika: 

Mediastyl film

Slapský pohár 2017

Slapský pohár zůstává i v roce 2017 největším seriálem jachetních fun závodů v zemi. Pořadatelé letos přidali nové závody, a tak jich na Slapském jezeře plachetnice odjedou celkem dvanáct. Většina závodů bude startovat u hotelu Atlantida na Staré Živohošti, dva závody odstartují od Modré loděnice. Protože jachting na Slapském jezeře je kuriozitou sám o sobě, zcela jistě přinese Slapyreport z některého závodu reportáž. Proto zůstaaňte na příjmu!

Blok pro vaši reklamu

 

Převoz lodí přes přehradu

Pod Slapskou přehradouNovou plavební vyhláškou o proplavování komorami na vltavsko-labské vodní cestě vydala Státní plavební správa. Pro vodní motoráře i jachtaře na Slapském jezeře je převoz přes Slapskou přehradu zajišťován dle vyhlášky v pondělí, ve středu, v pátek, v sobotu a v neděli, vždy od 8,00 do 18,00 hodin. To platí od 1. května do 30. září. Jindy se na jezero s pomocí služeb slapské přehrady nelze dostat.

Reklama

<head>

<script type="text/javascript">

    google_ad_client = "ca-pub-3697412370517674";

    google_ad_slot = "6862131146";

    google_ad_width = 336;

    google_ad_height = 280;

</script>

<!-- www.slapyreport.cz -->

<script type="text/javascript"

src="//pagead2.googlesyndication.com/pagead/show_ads.js">

</script><head>

Film Petra Stříbrného a Ireny Válové Borci z Barcelony byl natočen s hvězdami oceánského jachtingu. Je věnován mužům, co na plachetnicích obeplouvají svět.

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer