Jste zde

Hřiměždice u Slapského jezera, HIGH JUMP 2013, přímý přenos a smrt

Velkou show profesionálních skokanů do vody z výšky 27 metrů a 15 metrů v zatopeném lomu u Hřiměždic u Příbrami nedaleko Slapského jezera lze dnes sledovat v přímém přenosu zde: http://www.playo.tv/cenove-balicky-872.aspx  - ovšem za 2 eura za závod.


Pro ty, kteří projevili obavy, zda se při skocích do vody v hřiměždickém lomu něco nestalo, odpovídáme, že stalo. Amatérský skokan tam skočil  loni v srpnu z pouhých pěti metrů, po skoku se vynořil, avšak poté se znovu potopil a už se nepodařilo ho zachránit. Zpráva ČTK zde. Také v roce 2010 se jal jakýsi mladík pokračovat ve skákání po skončení profi soutěže a nepřežil. Zpráva z Blesku zde. Pokud tedy v Hřiměždicích někdo přišel o život, vždy šlo o účast v soutěži o Darwinovu cenu. Nikoho normálního přece nenapadne po skončení mistrovství světa ve skocích na lyžích vylézt na můstek a také si skočit nebo snad jet za závodníky na Folmuli 1, že ne?


Akce, která se dnes a zítra koná v Hřiměždicích je ovšem plně profesionální a účastní se čeští i zahraniční několikanásobní mistři světa ve skocích do vody odkudkoli, hlavně z vysoka. Na snímku z webu pořadatele, kde se jednotliví skokani představují, je Lucie Absolonová, mistryně ČR ve skocích z 10timetrové věže.


 


 

Rubrika: 

Mediastyl film

Slapský pohár 2017

Slapský pohár zůstává i v roce 2017 největším seriálem jachetních fun závodů v zemi. Pořadatelé letos přidali nové závody, a tak jich na Slapském jezeře plachetnice odjedou celkem dvanáct. Většina závodů bude startovat u hotelu Atlantida na Staré Živohošti, dva závody odstartují od Modré loděnice. Protože jachting na Slapském jezeře je kuriozitou sám o sobě, zcela jistě přinese Slapyreport z některého závodu reportáž. Proto zůstaaňte na příjmu!

Blok pro vaši reklamu

 

Převoz lodí přes přehradu

Pod Slapskou přehradouNovou plavební vyhláškou o proplavování komorami na vltavsko-labské vodní cestě vydala Státní plavební správa. Pro vodní motoráře i jachtaře na Slapském jezeře je převoz přes Slapskou přehradu zajišťován dle vyhlášky v pondělí, ve středu, v pátek, v sobotu a v neděli, vždy od 8,00 do 18,00 hodin. To platí od 1. května do 30. září. Jindy se na jezero s pomocí služeb slapské přehrady nelze dostat.

Reklama

<head>

<script type="text/javascript">

    google_ad_client = "ca-pub-3697412370517674";

    google_ad_slot = "6862131146";

    google_ad_width = 336;

    google_ad_height = 280;

</script>

<!-- www.slapyreport.cz -->

<script type="text/javascript"

src="//pagead2.googlesyndication.com/pagead/show_ads.js">

</script><head>

Film Petra Stříbrného a Ireny Válové Borci z Barcelony byl natočen s hvězdami oceánského jachtingu. Je věnován mužům, co na plachetnicích obeplouvají svět.

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer